Aktuality

Výsledky ve výtvarné soutěži Děti malují pro Konto Bariéry - Moje oblíbená pohádka: 4. kategorie 2. místo Robert Johanna "O perníkové chaloupce", Martina Němcová "Vodnická pohádka". Blahopřejeme!

Činnost školy

Naše škola vykonává činnost základní školy, základní školy speciální, školní družiny a školní jídelny.

Od 1. září 2015 má zřizovatelem školy povolený okruh doplňkové činnosti navazující bezprostředně na hlavní účel a předmět činnosti organizace - hostinská činnost.

Informace o prospěchu a chování

Rodiče mají možnost se každý den ráno od 7.40 do 8.00 hodin a o velké přestávce od 9.40 do 9.55 informovat na prospěch a chování svých dětí.

Informace pro veřejnost

Po předchozí domluvě mohou školu navštívit zákonní zástupci žáků vzdělávajících se na jiných základních školách. Budou jim poskytnuty veškeré informace týkající se vzdělávání na základní škole a základní škole speciální. Přijít a prohlédnout si školu mohou i se svými dětmi, které se mohou výuky zúčastnit. Škola je pro veřejnost vždy otevřena.